1 / 4
Peugeot 308
По Договор
08.08.2022 15:26

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Peugeot 308
2010 godina vo odlicna sostojba, DISEL
br za kontakt 070 -205-553

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Силвестер 95
Потврден огласувач
070205553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам