1 / 2
CRANE Patiki - Original !!!
1.200 €
14.08.2022 19:59

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

44

Боја:

Сива

************ P R O D A D E N I **************

Se prodavaat original patiki CRANE so golemina br. 44.
Patikite se odlicno socuvani, mnogu udobni i lesni ,doneseni od stranstvo.
Site patiki, pred prodazba se isprani/dezinficirani vo mashina za perenje na 40°, vo vremetraenje od 50 min.

Cena .......... 1200 den

Tel.077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE Patiki - Original !!!

600 €

CONVERSE WADE IV - Original !!!!

900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам