1 / 10
FORD FOCUS 1.6 TDCI 70 KW 2012 Godina
7.700 €
20.09.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 7.700€
FORD FOCUS 1.6 TDCI 70 KW 2012 Godina
MARKA: FORD
MODEL: FOCUS
PROIZVEDENO: 2012 GODINA
ZAFATNINA: 1.560 SM3
POMINATO: 168.000 KM
SILA NA MOTOR: 70 KW - 95 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
UVEZENO OD HOLANDIJA 🇳🇱
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам