1 / 6
Нови јакни...екстра цена!!!
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 21:28

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Темно зелена

Продавам зимска јакна екстра цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072932271
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам