1 / 12
AUDI A4 2.0 TDI 2006 FULL OPREMA
5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.09.2022 13:00

Велес / Велес

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se Prodava audi a4 automatic F1 TIPTRONIK

✅ Registrirana do juni 2023
✅ 4 novi gumi so faktura
✅ Zelen karton cela godina
✅ F1 Tiptronik ispraven 7 brzini
✅ Klimatronik ispraven
✅ Greaci na sedishta
✅ Tempomat
✅ Kozen interier
✅ Atest na stakla
✅ Zavesi na zadni sedishta
✅ Parking senzori
✅ Komandi na volan
✅ 18ki Aluminski Bandashi orginal audi
✅ CD charger so 6 CD od ednash
✅ Dva Kluca
✅ Novi dva predni amortizeri

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
074222698
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам