1 / 11
Bmw 535d bi-turbo
9.999 €
22.09.2022 17:32

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

535

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

210 kw / 286 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava bmw 535d mnogu socuvana servisirana redovno , reg do 31.12.2022 so full oprema
Tempomat
Greaci napres nazad
Vakum na site vrati
Zavesi
Multifunksjonalni sedista so memorija
Golem ekran
I mnogu drugi..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Lanti
Потврден огласувач
71764036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам