1 / 4
HONDA 125 I SH
1.000 €
Цената е фиксна
16.08.2022 10:48

Велес / Велес

Марка:

Honda

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

125 I

Километри:

20000

Se prodava skuterot 072608885

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
072608885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам