1 / 7
Stan od 73m2 vo Struga
1.000 €
08.08.2022 16:59

Струга / Струга

Број на соби:

4

Квадратура:

73 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se prodava stan od 73m2 vo Struga.
Lociran e na ul.Veljko Vlahovič, vo blizina na ezeroto.
Stanot raspolaga so:
• Dnevna soba
• Kujna
• Spalna soba
• Detska soba
• Terasa
Se naoga na 4ti kat i ima i podrum od 7m2.
Cena: 1000evra/m2.
Za povekje informacii, obratete se na:
Filip 077/641-410
Stefani 071/345-955
Šifra: 350

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan od 64m2 vo Tetovo

41000 €

Se prodava nov stan vo Taftalidže - Skopje

1130 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам