1 / 1
HP 255 AMD RYZEN 5 SAMO NA DELOVI
555 МКД
Цената е фиксна
08.08.2022 17:33

Скопје Центар / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

AMD Ryzen 5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Na delovi
Cel ne se prodava!!!
Prasaj za cena
HP 255 G8

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

000
Потврден огласувач
0000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам