1 / 1
Откуп на нови и половни телефони ИСПЛАТА ВЕДНАШ!!!
1 €
08.08.2022 18:08

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Откуп на нови и половни телефони од брендовите Apple, Samsung, и Xiaomi(важи за поновите модели од 2020, 2021 и 2022 година)... ПРОЦЕНКА И ИСПЛАТА ВЕДНАШ!!!
078/309-576
Ул. Кирил и Методиј Бр. 1(спроти пицерија Кус Кус)

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

ПАНК МОБИЛ
Ул. Кирил и Методиј Бр. 1
Потврден огласувач
078/309-576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам