1 / 9
Se izdava stan vo centarot na Ohrid, na podolg period
1 €
07.11.2022 18:07

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2016

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Булевар Туристичка

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот на Охридската чаршија. На само 500 метри од езерото.

Станот е на први спрат, располага со дневна со трпезарија и кујна, спална, купатило, остава и голем балкон.

✅ Паркинг место
✅ 5 минути од езерото
📍 Google Maps локација: bit.ly/ohrid-centar

За повеќе информации и резервации јавете се на:
📱 077-881-129

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Stan
Потврден огласувач
077881129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам