1 / 8
Teko solar - soncev sistem
22.500 МКД
Цената е фиксна
29.09.2022 16:59

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Достава до домашна адреса
Се продаваат соларни системи инокс комплетни од 200 литра 22 500!! Во цената е вклучен целиот комплет
БЕЗ МОНТАЖА!!!
Поради цената на високиот транспорт од Кина до Солун кој се покачи повеке од пет пати и продолжува да се покачува, цената на соларните системи како и целата роба која стигнува од Кина за разлика од минатите години оваа година е повисока.

Категорија: Дом и Градина / Соларни систeми и Опрема

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам