1 / 6
Kawasaki zx-10 1000cc
1.200 €
Цената не е фиксна
07.09.2022 19:04

Охрид / Охрид

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

1992

Модел:

Zx-10

Километри:

10000

Vo perfektna sostojba
Istecena registracija
Moze zamena za kros so moja doplata
072516620 Boban

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
72516620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам