1 / 10
FIAT PUNTO 1.2 REG. ODLICNO
1 €
03.09.2022 08:56

Валандово

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo odlicna sostojba za godinite
Stegnana na vozna motor perfekten 1.2 cist benzin Odgovara i za pocetnik sofer za kilovati.. el stakla abs airbag cd radio dobri gumi xenon svetla Registirano use 7 meseci prefrluvanje odma smeneto ulje filtri svekici rebrast kais pred 4000km moze da se vidi i proveri vo sekoe vreme
📞 071..910...976 📞

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rade Veskovik
Потврден огласувач
078672722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам