1 / 11
ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTD 105 KS
6.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2022 22:03

Штип / Штип

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Giulietta

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

169000 km
Dvozonski klimatronik
Tempomat
E.Stakla
Senzor za
avtomatsko svetlo
Kozen volan
Parking senzor
Led svetla
Led stopovi
Metalic blue profondo boja
Proizvedena 10.2010
Prva reg. 2011
Uvoz francija


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
070368826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам