1 / 6
Pijano PETROF
1.500 €
Цената е фиксна
26.01.2023 11:03

Гази Баба / Скопје

Pijanoto ne e koristeno, isto e kako novo vo fabricna sostojba original! KONTAKT TELEFON: 078498931 (usluzen oglas)

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Igor
ul.blagoja stefkovski br.171b
Потврден огласувач
071601115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам