1 / 12
Peugeot 207
3 €
08.08.2022 19:57

Кратово

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prekrasen gratski avtomobil pogoden za pocetnici proizveden 2009 god 1.4 benzin plateno se do registracija uvoz od germanija bez farbani delovi so ful oprema podetalno na 078 345 544

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Max
Потврден огласувач
078345544
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам