1 / 6
Bianchi kako nov
480 €
08.08.2022 19:59

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Prodavan Bianchi velosiped kupen pred 3 godini.
350km e pominato so velosipedot, ne e koristen mnogu.
Nema niedna grebatinka nitu mehanicki problem

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
070449444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам