1 / 10
Mercedes E 220
11.111.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.10.2022 15:52

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba.Nema nikakov mehanicki problem karoseriski ima mali zabeleski no nisto seriozno ali kolata nikogas ne e udarena so garancija moze da se provere bilo kade.Ima smeneto predni I zadni diskovi so plocki I zadni gurtni pred 2 meseci.Registrirana e cela godina a zadnite stakla se zatemneti I imaat ATS.
Tel:075562472

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075562472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам