1 / 11
VW-Golf 5 1.9 Tdi 2005 4 motion
1 €
21.09.2022 18:47

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodvam golf 5 1.9 tdi 4 motion proizveden 2005 god vo mnogu dobra sostojba.
Kolata e carineta i plateni site davacki do registracija.
Za podetalni informacii javete se.
Tel 075329966

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hedi
Потврден огласувач
075329966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам