1 / 9
Audi A4 Avant 2.0tdi 143ks
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.09.2022 13:29

Неготино / Неготино

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Audi A4 Avant 2.0 tdi 143ks CR мотор во перфектна состојба со комплетна опрема и одличен мануелен менувач. Колата е увезена од Франција пред 4 години регистрирана на МК табли со регистрација до 01.06.2023. нови гуми 4 сезонски, нов акумулатор и комплетно сервисирана. Нема мана, нема шминка, каросерииски е без грепка и корозија. Моментално е на 260000км не е враќана може проверка каде сакате. Стегнато, сигурно и економично фамилијарно возило.

Цена по договор на лице место. За повеќе информации барајте на тел или Вибер.

Може замена само за товарно возило, Мерцедес Вито, Транспортер или слична шасија со наведените.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

A
Потврден огласувач
071288617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам