1 / 5
Se izdava plac od 1000 M2
250 €
08.08.2022 21:57

Битола / Битола

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se izdava plac od 1000 M2 ,se naogja na glaven pat Bitola -Prilep , na izlezot od strana na gorno Orizari.
Vo samiot plac se naogja objekt od 150 m2 obezbeden so struja i voda.
Placot mozi da se koristi za magacinski prostor,mehanicarska rabotilnica ,stovariste , itn..
Kontakt na 075 494 598

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Mone
Потврден огласувач
+38978285580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам