1 / 7
Citroen c3 picasso 2009 god benzin 1.4
4.500 €
05.12.2022 11:09

Охрид / Охрид

Марка:

Citroen

Модел:

C3 Picasso

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Zdravo!
Se prodava Citroen c3 picasso 1.4 benzin vo dobra sostojba so letni gimi na mtalni bandazi so ratkapni .
Napraven e servis menato maslo filter za maslo i svekici!
-klima vo funkcija
-CD radio so komandi pod volanot
-ABS
-servo na volan
-centralno zaklucuvanje
-1 kluc
-Airbags
Telefon za kontakt +389 75609977 Kire
0038971606115 na viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

klime
Потврден огласувач
071606115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам