1 / 1
Se prodava stan vo Topansko
31.000 €
08.08.2022 22:24

Чаир / Скопје

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

Ulica Blagoja Parovic

Se prodava stan 31.000 EUR
vo Topansko - Ulica Blagoja Parovic
Kontakt : 072722137

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

World
Потврден огласувач
072722137
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам