MAGACIN/GARAZA VO PORTA VLAE
3.200 €
Цената не е фиксна
08.08.2022 22:53

Ѓорче Петров / Скопје

Квадратура:

12 m²

Prodavam magacin vo Porta Vlae. Moze i kako garaza.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
078386138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам