1 / 2
Режење на навој на цевки / rezenje navoj na cevki
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.11.2022 08:15

Скопје Центар / Скопје

Професионално режење на навој на цевки (може и со наши цевки)
1/2'' - 100 ден
3/4'' - 120 ден
1''- 150 ден
5/4'' - 180 ден
6/4'' - 200 ден
2'' - 250 ден
2 1/2'' -300 ден
3'' - 400 ден

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
070268680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам