1 / 2
Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA
6.500 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
31.12.2022 12:53

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA.
Со дупка за чешма од лева страна.
Димензии:500mmX860mm
Корито 45Х40Х20 cm

тел. 070 379 550

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

////
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам