1 / 5
OPEL MERIVA 1.7
2.200 €
13.11.2022 01:19

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava opel meriva 1.7 dizel registrirana do maj 2023.
Kolata e vo odlicna sostojba.
Tel. za kontakt LAZE 078 527 398

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Laze
Потврден огласувач
078527398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам