1 / 1
Lenovo Yoga Tab 3 850F
4.500 МКД
Цената е фиксна
5.000 МКД
09.11.2022 17:06

Карпош / Скопје

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

8" инчи

LENOVO TAB 3 YOGA 8″ YT3-850F
• 1GB RAM Memory
• 16 GB Storage

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

:)
Потврден огласувач
070590308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам