1 / 11
PEUGEOT PEZO 307 FACELIFT FULL KAKO NOVO
3.500 €
09.12.2022 00:16

Тетово / Тетово

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Peugeot 307 karavan 2007god. 1.6 hdi 110 ks doneseno od Svajcarija pred 3godini licno so vozenje..
Full oprema
Elektricni retrovizori so preklopuvanje
Tempomat
4 letni gumi so felni
4 zimski so bandashi
190xxx km
Redovno servisirano i odrzavano
Esp kontrola za prolizguvanje i dr
Cena po dogovor
NAPOMENA: KOLATA E KAKO NOVA
INFO NA TEL.:
070357320 Branislav
070357320 Branislav
070357320 Branislav

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljubisa
Потврден огласувач
070271222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам