1 / 6
VELOSIPED “ RADON “ deore XT
10.000 МКД
29.12.2022 22:54

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

SE PRODAVA VELOSIPED RADON
28’ TRKALA
24 BRZINI
DEORE XT

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
075971737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам