1 / 12
Porsche Cayene GTS 408 ps
18 €
26.09.2022 15:56

Струга / Струга

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

300 kw / 408 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Porsche Cayene GTS vo top sostojba moze zamena is so moja doplata info 070232420

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Jetmir
Потврден огласувач
070232420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам