1 / 1
Prodavacka za vo pekara
По Договор
13.10.2022 13:54

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Pekara "Eat Station" vo centarot na Skopje, ima potreba od prodavacka, so ili bez rabotno
iskustvo.
071/287/630

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
071287630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам