1 / 1
WD 500GB HDD Blue - hard disk
800 МКД
850 МКД
28.09.2022 19:28

Скопје Центар / Скопје

Хард диск Western Digital

7200 RPM
3.5"

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Teo
Потврден огласувач
075661021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам