1 / 7
Стан на Туристичка до маркет Тамаро
77.500 €
19.09.2022 09:11

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2006

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Turisticka

Станот е лоциран во зелената зграда од Трим-Лум на Туристичка, и гледа на задната страна према исток-север...Има дневна,класична спална и мала детска соба...За повеќе инфо -Александар агенција за недвижности Енхелеја ...

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ENHELEJA Agencija za Nedviznosti
TC AMAM LOKAL 116
Потврден огласувач
075436991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам