1 / 12
Се издаваат соби и студиа во Трпејца, Охрид
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.09.2022 12:03

Охрид / Охрид

Се издаваат соби и студиа во Трпејца.
Слободни термини од 26.08.
За повеќе информации звонете на:
075 200 879
075 200 879
075 200 879

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
076505969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам