1 / 12
OPEL INSIGNIA 2.0 - 163 HP AUTOMATIC 2015 GODINA
11.500 €
25.09.2022 12:03

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

121 kw / 165 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA 2.0 - 163HP AUTOMATIC 2015 GODINA
Ne uvezena
Full oprema
letni i zimski gumi
Registrirana na 15.07.2022 so zelen karton
Servisirana
INFORMACII NA 075480580
Bez zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075480580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам