1 / 1
Racna pumpa za voda
2.000 МКД
09.08.2022 12:49

Струга / Струга

Na pumpata treba da mu se smenit samo gjonot

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi za mashina masina za sienje shenje svalce

200 МКД

Penta moze zamena

4000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам