1 / 6
Kopir XEROX Color 7335
1 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2022 13:25

Скопје Центар / Скопје

Prodavam kopir XEROX Color, koristen vo kancelarija ne vo kopirnica. Vo odlicna sostojba i so toneri polni.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070375287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам