1 / 1
Nikon LP-E23 + Dual Charger
20 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
10.10.2022 21:31

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Nikon LP-E23 + Dual Charger
Nove 2 baterije + punjac

Kontakt viber&whatsapp
+38349343536

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава / Можна е замена од:

PhotoPro
Skopje
Потврден огласувач
+38349343536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам