1 / 5
DUAL CHARGER for Sony NP-FZ100
20 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
06.12.2022 17:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Sony

✅ DUAL CHARGER for Sony

✅NP-FZ100 Battery Charger Works with Sony A9, A7III, A7RIII, A7RlV, A6600 Cameras . It can Charging 1 or 2 NP-FZ100 batteries at the same time.
✅ Multiple charging options: it can be charged by USB adapter, power bank, cellphone charger, car charger or other devices with USB port.
++Multiple charging options: Micro USB port for convenient charging via USB wall charger, car charger or external battery.
+++Fast charging: can charge 2 batteries simultaneously in 5 hours via 5 V/2 A micro USB port.
++++Charge your Sony NP-FZ100 camera batteries (Note: Battery not included)
++++Suitable for travelling: the thin and light charger is at 51g perfect to take it anywhere.
+++100 % safety: includes fire resistant housing, overcharging, short circuit, overheating and overvoltage protection.
Import iz Nemacke

Kontakt na viber&whatsapp
+38349343536

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

PhotoPro
Skopje
Потврден огласувач
+38349343536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам