1 / 1
Cube Reaction GTC SL
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 14:03

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Cube Reaction GTC SL, odlicno zacuvan,tezok 10kg, bez dodatni vlozuvanja.M golemina

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

I
Потврден огласувач
070957965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам