1 / 5
GoPro Hero 4 black + silver
15 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2023 19:32

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Останато

Nove GoPro Hero 4 baterije , za GOPRO BLACK & SILVER
About this item:
-With high-tech Japanese cells, rechargeable Li-ion batteries with 1290 mAh for longer battery life.
-Rapid 3-Channel Charger allows charging 3pcs batteries.
-Smatree batteries and charger are compatible with hero 4.
-Smart LED light indicated RED when charging and GREEN when complete.

Import od Nemacke, 2 kom + punjac = 20 evra, 2 kom =15 euro (bez punjaca)
Posaljem i sa kargom + 6 evra, dostavka 2-3 dana

Kontakt viber&whatsapp
+38349343536

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

PhotoPro
Skopje
Потврден огласувач
+38349343536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам