1 / 9
Tamron za NIKON FX 90mm f2.8 macro
420 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
22.11.2022 17:26

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Tamron 90mm f2.8
Macro objektiv Nikon FX
NOV od USA

kontakt viber&whatsapp
+38349343536

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

PhotoPro
Skopje
Потврден огласувач
+38349343536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам