Стан во Охрид на убава локација
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2022 14:13

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

88 m²

Греење:

Нема

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Биљанини извори

Голем стан во Охрид на убаво место кај Биљанини извори, на 5 кат, со два лифтa, 88м2, трособен, со големи тераси и со поглед кон Галичица
076/778-064

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Marija Tarcugovska
Потврден огласувач
076/778-064
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам