1 / 8
**** Трособен јужен стан на ул. Партизанска 75 мкв ***
99.000 €
09.08.2022 14:21

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohrid

***** ПРОДАДЕНО *****
Трособен јужен стан на ул. Партизанска, на само 2 минути од охридското езеро.
Површина: 75 мкв. Кат: прв. Ориентација: југ. Паркинг.
Станот се наоѓа во непосредна близина на црквата Св. Никола и факултетот за туризам, на втората линија од шеталиштето покрај охридското езеро.
Распоред: дневна со кујна и трпезарија со излез на балкон, две спални соби, две бањи и ходник.
Станот се продава комплетно наместен.
Станот се наоѓа во понова градба изградена по најсовремени градежно архитектонски стандарди.
Во непосредна близина на станот има: хотели, ресторани, кафулиња, маркети, банки, образовни установи, дневен престој за деца, ветеринарна амбуланта итн.
Одличен избро за семејно живеење или времено сместување за туристички потреби.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид
ТЦ Амам локал 224/1 Охрид
Потврден огласувач
078 232 047; 071 321 001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам