1 / 1
Se izdavaat dva novi dukjani vo gradskiot pazar
1 €
13.08.2022 15:19

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

17 m²

Греење:

Струја

Nova gradba, celosno opremeni, toalet, klima, cena povolna.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Maltezer
Потврден огласувач
071367261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам