1 / 9
KUMKO 300I REGISTRIRANO
2.490 €
Цената не е фиксна
05.10.2022 19:40

Штип / Штип

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

300RI

Километри:

15000

KUMKO 300I REGISTRIRANO OSIGURANO KAKO NOVO

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

zabacars
Потврден огласувач
070502377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам