1 / 8
Deloven prostor
По Договор
23.11.2022 20:01

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

350 m²

Deloven prostor so tri vleza, kancelarija pogoden za sekakov biznis-magacin, proizvodstvo.Edniot vlez e so golema klizaca vrata kade sto fleva kombe, viluskar. Nadvor ima i 350m2 betoniran prostor.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Vesna
Потврден огласувач
077980695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам