1 / 8
Opel Vectra
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 11:15

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Opel vektra 1.9cdti 2005-2006 god vo dobra sostojba donesena od germanija so vozenje vo dobra sostojba kolata e tip top stegnata e maksimalno novi 4 gumi letni akomulator nov klima ladi perfrkno se si raboti do najmalo dugme servis golem i mal ima napraveno tempomat senzor za prolizguvanje navigacija bez mana registrirana e cela godina so naj visoka oprema na nea (Realni Kilometri) pov inf:076--564--621'ekstra cena za kes

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ford
Потврден огласувач
076564621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам